Spotkanie autorskie z pisarzem Marcinem Koziołem

Z radością informujemy, że nasza szkoła została beneficjentem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021 – 2025”.

Otrzymane środki przeznaczyliśmy  na zakup książek do biblioteki szkolnej, jej doposażenie w sprzęt komputerowy, projektor i ekran oraz na akcje promujące czytelnictwo i nagrody dla uczniów za udział w konkursach.

Pierwszym z wielu zaplanowanych wydarzeń, które będą promować czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły były spotkania autorskie online z p. Marcinem Koziołem,  autorem książek dla dzieci i młodzieży. Jego „Skrzynia Władcy Piorunów” należy do kanonu lektur dla klas 4-6!

W czwartek 18 listopada uczestniczyło w nich ponad 200 uczniów z klas 1-3 oraz 4-6.

Oto galeria zdjęć z tego ciekawego i wartościowego wydarzenia, które było wyjątkową okazją  dla uczniów, aby  poznać „żywego” pisarza, zaznajomić się z jego twórczością  oraz zadać mu pytania i uzyskać na nie wyczerpujące odpowiedzi.